Haber

AK Parti’de Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan talimat bekleniyor!

AK Parti, Mayıs ayında yapılacak seçimlerin idaresi için parti genel merkezinde genel merkezini kuruyor. Seçim günü ile ilgili anlık bilgilerin takip edilebilmesi için katlara ekranlar yerleştirilmiştir.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 14 Mayıs akşamı Seçim Dairesi’nden sonuçları takip etmesi ihtimali üzerine 4’üncü kata özel bir değer veriliyor.

Tüm bilgilerin anlık olarak izlenebilmesi için kattaki toplantı odasına çoklu ekranlar yerleştirilecektir. AK Parti kadroları seçim gecesi olası bir aksamaya karşı her türlü tedbiri alacak.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN TALİMAT BEKLİYOR

İlçelerde seçim irtibat büroları açan AK Parti, üyelerini tek tek arayarak sandık görevlilerini de belirlemeye başladı. Seçim Koordinasyon Merkezlerinde (SKM) çalışmaların tamamlandığı ve personel takviyelerinin yapıldığı belirtilirken, açılışları için Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan talimat beklendiği belirtildi.

İSTANBUL’A ÖZEL PROGRAM

Öte yandan Cumhurbaşkanı’nın mayıs ayında yapılacak seçimler için zamanının büyük bir kısmını genel merkezde geçireceği söyleniyor. Erdoğan’ın ikili görüşmelerinin çoğunu genel merkezde yapması beklenirken, her hafta en az üç şehri ziyaret etmesi planlanıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın seçim çalışmalarında büyükşehirlere ayrı bir önem vereceği belirtiliyor. İstanbul için özel bir program hazırlanacak. Erdoğan her ilçede halkla buluşacak.

KAYNAK: TÜRKİYE GAZETESI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu